Wyróżnienie dla Zespołu Szkół w Szczekocinach!

17.05.2024

W czwartek 16 maja dyrektor Zespołu Szkół w Szczekocinach Zbigniew Bryła w imieniu całej społeczności szkolnej odebrał statuetkę „Inspirator Kariery 2024” w kategorii EDUKACJA.


Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się podczas konferencji, zorganizowanej w hotelu Galaxy w Krakowie. Fundatorem wyróżnień jest Fundacja Instytut Pracy i Kariery.


Statuetka „Inspirator Kariery 2024” jest potwierdzeniem znaczącego zaangażowania Zespołu Szkół w Szczekocinach w realizację projektów edukacyjnych oraz docenieniem wysokiego poziomu nauczania w szczekocińskiej Szkole Średniej.

Wszyscy uczestnicy konferencji mogli wysłuchać bardzo ciekawego wykładu Pana Krzysztofa Wielickiego - jednego z najwybitniejszych himalaistów świata oraz uczestniczyć w panelu dyskusyjnym pt. Harmonia w edukacji i biznesie: Działania dla zdrowia psychicznego młodzieży szkolnej oraz pracowników.

Bardzo miłym akcentem dla nagrodzonych szkół, firm oraz instytucji był również występ wokalistki Zuzy Baum z zespołem.


Szczególne podziękowania ze strony Zespołu Szkół w Szczekocinach kierujemy do Pana Pawła Abuckiego - prezesa Fundacji Instytut Pracy i Kariery.

Kategorie