Zakończenie roku szkolnego klasy 4b LO

28.04.2023

Życie jest najtwardszą ze szkół. Nigdy nie wiesz, w której jesteś klasie, jaki masz następny egzamin i w dodatku nie możesz ściągać, bo nikt nie ma takich samych pytań co Ty.

Uroczystość rozdania świadectw tegorocznym absolwentom liceum ogólnokształcącego odbyła się dziś, tj. w piątek 28 kwietnia 2023 r., o godz. 10.00 w sali im. dyr. Romana Czerneckiego, a poprzedziła ją msza święta w kościele parafialnym.

Koniec szkoły to ważny moment, pełen emocji, nadziei i marzeń. Doceniaj to co masz. Nie odliczaj do weekendu, do wakacji, do końca szkoły. Ciesz się życiem, ucz się z pasją, pielęgnuj przyjaźń i baw się przy tym doskonale. Pytaj, rozmawiaj z ludźmi, nie bój się prosić o pomoc. Zgubisz świadectwa, zapomnisz oceny, wyrzucisz podręczniki. Zostaną przyjaciele i wspomnienia. I nigdy nie zapomnij ostatniego dnia szkoły. To pierwszy dzień wielkiej przygody.

Zapraszamy na fotorelację.