Zakończenie klas trzecich licealnych

24.04.2020

Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział : „Życie składa się z przywitań i pożegnań".

Właśnie dziś kończycie swoją edukację w naszym Liceum i to Was, Kochani, pragniemy uroczyście pożegnać. Trochę w innej formie, niż planowaliśmy. Ale życie pisze własny scenariusz. Pamiętajcie o tym.
Spędziliście w tej szkole parę ładnych lat. Dla niektórych ciężkie trzy lata, dla niektórych najpiękniejsze trzy lata. Nikt nie wie, co będzie w przyszłości. Może tak się zdarzyć, że już nigdy się nie spotkamy, dlatego powinniśmy pamiętać o tym, co było. Każdy z Was pójdzie w inną stronę, zajmie się czymś innym. Pewnie wielu z Was pamięta pierwszy dzień w tej szkole. Stres, nowi znajomi. A dziś gromadzicie się przed komputerami po raz ostatni jako klasa. Trudno w to uwierzyć, bo wiem, że jesteście bardzo związani z murami naszej szkoły.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, wspólne wycieczki, naukę. Właśnie te chwile, będą we wspomnieniach każdego z Nas. I pamiętajcie: „Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj, że Ci się to przytrafiło".

Do podzię­ko­wań i życzeń dołą­czają się także uczen­nice i ucznio­wie młod­szych klas Zespołu Szkół w Szcze­ko­ci­nach. Przy­go­to­wali krótki film, za pomocą któ­rego pra­gną poże­gnać swo­ich star­szych kole­gów i kole­żanki.