XXVIII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

25.11.2019

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Finaliści po raz kolejny powalczą o indeks na wybrany kierunek Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wyróżnieniem dla najlepszych uczestników jest również sam wyjazd na finał – olimpijczycy spędzą razem trzy dni uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach, zdobywając nowe umiejętności, integrując się i dobrze się bawiąc.

Zwycięzcą etapu szkolnego został Jakub Bilnicki uczeń klasy 3a LO. Kuba - gratulujemy!