Uroczyste otwarcie Zielonej Pracowni

28.11.2022

Z wielką radością chcemy poinformować, że w dniu 28 listopada 2022r. została uroczyście otwarta  Zielona Pracownia „Ciekawi świata".

Pracownia biologiczna została wykonana w ramach dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Jesteśmy bardzo dumni, że w naszej szkole powstała pracownia na miarę dwudziestego pierwszego wieku, wyposażona w nowoczesny interaktywny sprzęt  edukacyjny, laboratoryjny i multimedialny.

Naszym głównym celem będzie promowanie aktywnej nauki oraz rozwijanie kreatywności uczniów. Otwarcie pracowni pozwoli wielu uczniom na rozwój ich pasji oraz otworzy im drzwi do fascynującego świata nauki i wiedzy … nie tylko z biologii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za obecność w  tym ważnym dla nas dniu.