Ślubowanie pierwszoklasistów

02.10.2019

W tegorocznej uroczystości wzięła udział cała społeczność szkolna: dyrekcja, grono pedagogiczne, uczniowie klas drugich i trzecich, a w roli głównej oczywiście nasi pierwszoklasiści.

W obecności Sztandaru Szkoły pierwszoklasiści przyrzekali sumiennie wypełniać obowiązki uczniowskie, a także szanować symbole i tradycję Liceum Ogólnokształcącego im. Romana Czerneckiego i Branżowej Szkoły I stopnia im. Romana Czerneckiego.

Pan dyrektor Zbigniew Bryła w swoim wystąpieniu podkreślił, że bycie uczniem Zespołu Szkół w Szczekocinach zobowiązuje nie tylko do sumiennej nauki, ale też do kultywowania tradycji patriotycznych, umiłowania prawdy, pracowitości, uczciwości i odpowiedzialności.

Po części oficjalnej nasi pierwszoklasiści zaprezentowali krótką część artystyczną.