Komunikat dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach

11.03.2020

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r.  o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty wszystkie zajęcia dydaktyczne w Zespole Szkół w Szczekocinach zostają zawieszone od dnia 12 marca 2020 r. /czwartek/ do dnia 25 marca 2020 r. /środa/, a uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły, realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach - chyba, że pracodawca zadecyduje inaczej.

Proszę rodziców i uczniów o śledzenie informacji na stronach internetowych:  Zespołu Szkół w Szczekocinach, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia

Dyrektor Zespołu Szkół w Szczekocinach

Zbigniew Bryła