13.10.2022

Dziś obchodziliśmy podwójne święto: Dzień Edukacji Narodowej oraz ślubowanie klas pierwszych.

Właśnie dziś młodzież Zespołu Szkół miała okazję podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w ich edukację, wychowanie oraz opiekę. Uczniowie przygotowali krótki występ muzyczny.

Po części artystycznej przyszła pora na część oficjalną,

Podczas uroczystej akademii uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Ślubowanie odbyło się w obecności Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach, Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny, Grona Pedagogicznego, przedstawicieli Fundacji EFC, pracowników szkoły, emerytowanych nauczycieli oraz uczniów starszych klas liceum i szkoły branżowej.

Jak co roku, młodzież nagrodziła „Oświatkami” tych nauczycieli, którzy swoją pracą i postawą zasłużyli na tytuły: Elegant/Elegantka, Pochłaniacz Czasu, Pomysłowy Dobromir, Złoty Wykładowca, Diamentowa Piła, Pozytywna Energia, Bratnia Dusza.

Nagrodzonym nauczycielom gratulujemy.