Dodatkowe zajęcia wspomagające uczniów

31.08.2021

Dyrektor Zespołu Szkół w Szczekocinach informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w pierwszym półroczu roku szkolnego 2021/2022 (tj. do 22 grudnia 2021 r.) w szkole będą organizowane dodatkowe zajęcia wspomagające w opanowaniu oraz utrwalaniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych. Zajęcia będą organizowane dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Romana Czerneckiego oraz uczniów Branżowej Szkoły I stopnia im. Romana Czerneckiego w Szczekocinach.

Do dnia 10 września 2021 r. (piątek) rodzice ucznia lub pełnoletni uczniowie mogą złożyć dyrektorowi szkoły pisemną deklarację uczestnictwa w organizowanych zajęciach wspomagających z danego przedmiotu lub przedmiotów. Druk do pobrania poniżej.

Deklaracje można złożyć za pośrednictwem: poczty elektronicznej na adres zs_szczekociny@poczta. onet. pl (skan podpisanej deklaracji) lub osobiście w sekretariacie szkoły.

Zachęcam Uczniów do udziału w zajęciach.

Zbigniew Bryła

Dyrektor Zespołu Szkół w Szczekocinach